| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh CNE-CPB1006W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHTE |
| EAN | 5291485007591 |






i
"" Днес

Тази външна батерия дава възможност за едновременно зареждане на две различни устройства с USB-A конектори. Тя се откроява с компактните си размери и стилен корпус. Вече не е необходимо да зареждате устройства едно след друго или да носите две отделни батерии.

| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh CNE-CPB1006W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHTE |
| EAN | 5291485007591 |