| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 10000 mAh CNS-CPB101BK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| TYPE: | 22.5 W PD |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5291485017354 |



i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 10000 mAh CNS-CPB101BK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| TYPE: | 22.5 W PD |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5291485017354 |