| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 10000 mAh MAG CNS-CPB510BE |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BEIGE |
| EAN | 5291485017330 |





i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 10000 mAh MAG CNS-CPB510BE |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BEIGE |
| EAN | 5291485017330 |