| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh MAG CNS-CPB510BE |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BEIGE |
| EAN | 5291485017330 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh MAG CNS-CPB510BE |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BEIGE |
| EAN | 5291485017330 |