| CAPACITY | 27000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 27000 mAh CNE-CPB2010DG 140W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 27000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | DARK GRAY |
| EAN | 5291485015725 |








i
"" Today
| CAPACITY | 27000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 27000 mAh CNE-CPB2010DG 140W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 27000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | DARK GRAY |
| EAN | 5291485015725 |