| КАПАЦИТЕТ | 27000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 27000 mAh CNE-CPB2010DG 140W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 27000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | DARK GRAY |
| EAN | 5291485015725 |








i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 27000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 27000 mAh CNE-CPB2010DG 140W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 27000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | DARK GRAY |
| EAN | 5291485015725 |