| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 20000 mAh CNS-CPB600DG |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| COMPATIBILITY: | до 22.5 W USB-A, до 65W USB-C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | DARK GRAY |
| EAN | 5291485017347 |



i
"" in 4 days
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 20000 mAh CNS-CPB600DG |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| COMPATIBILITY: | до 22.5 W USB-A, до 65W USB-C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | DARK GRAY |
| EAN | 5291485017347 |