| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh CNS-CPB600DG |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | до 22.5 W USB-A, до 65W USB-C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | DARK GRAY |
| EAN | 5291485017347 |



i
"" до 4 дни
| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh CNS-CPB600DG |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | до 22.5 W USB-A, до 65W USB-C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | DARK GRAY |
| EAN | 5291485017347 |