| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE 10000 mAh PINK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | PINK |
| EAN | 8018080428661 |






| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE 10000 mAh PINK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | PINK |
| EAN | 8018080428661 |