| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | ESSENCE 10000 mAh PINK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | PINK |
| EAN | 8018080428661 |






| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | ESSENCE 10000 mAh PINK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | PINK |
| EAN | 8018080428661 |