| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | SHADE 20000 mAh 65W GREY |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREY |
| EAN | 8018080438400 |







| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | SHADE 20000 mAh 65W GREY |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREY |
| EAN | 8018080438400 |