| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | SHADE 20000 mAh 65W GREY |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GREY |
| EAN | 8018080438400 |







| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | SHADE 20000 mAh 65W GREY |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GREY |
| EAN | 8018080438400 |