| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLY |
| MODEL: | 10000 mAh 20W EVO BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8021735198024 |





i
"" in 4 days
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLY |
| MODEL: | 10000 mAh 20W EVO BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8021735198024 |