| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CELLY |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh 20W EVO BLACK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8021735198024 |





i
"" до 4 дни
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CELLY |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh 20W EVO BLACK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8021735198024 |