| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | 10000 mAh PB-103W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 3800202097757 |



i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | 10000 mAh PB-103W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 3800202097757 |