| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh PB-103W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 3800202097757 |



i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh PB-103W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 3800202097757 |