| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | DURACELL |
| MODEL: | Charge Plus 10000mAh DRPB3009A |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5056304396870 |





i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | DURACELL |
| MODEL: | Charge Plus 10000mAh DRPB3009A |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5056304396870 |