| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | DURACELL |
| МОДЕЛ: | Charge Plus 10000mAh DRPB3009A |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5056304396870 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | DURACELL |
| МОДЕЛ: | Charge Plus 10000mAh DRPB3009A |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5056304396870 |