| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | ENERGIZER |
| MODEL: | 10000 mAh UE10021 BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 842982101258 |





| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | ENERGIZER |
| MODEL: | 10000 mAh UE10021 BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 842982101258 |