| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | ENERGIZER |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh UE10021 BLACK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 842982101258 |





| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | ENERGIZER |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh UE10021 BLACK |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 842982101258 |