| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 10000 mAh 201713 GRЕЕN |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GRЕЕN |
| EAN | 4047443514752 |







i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 10000 mAh 201713 GRЕЕN |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GRЕЕN |
| EAN | 4047443514752 |