| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh 201713 GRЕЕN |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GRЕЕN |
| EAN | 4047443514752 |







i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh 201713 GRЕЕN |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GRЕЕN |
| EAN | 4047443514752 |