| CAPACITY | 24000 mAh |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 24000 mAh 201670 |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 24000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4047443486660 |



| CAPACITY | 24000 mAh |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 24000 mAh 201670 |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 24000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4047443486660 |