| КАПАЦИТЕТ | 24000 mAh |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 24000 mAh 201670 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 24000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4047443486660 |



| КАПАЦИТЕТ | 24000 mAh |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 24000 mAh 201670 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 24000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4047443486660 |