| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | VA1021 10000 mAh 22.5 W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREY |
| EAN | 4260709014999 |







i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | VA1021 10000 mAh 22.5 W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREY |
| EAN | 4260709014999 |