| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA1021 10000 mAh 22.5 W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GREY |
| EAN | 4260709014999 |







i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA1021 10000 mAh 22.5 W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GREY |
| EAN | 4260709014999 |