| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | VA2041 10000 mAh White |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| COMPATIBILITY: | USB-A/USB-C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 4260769010731 |








| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | VA2041 10000 mAh White |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| COMPATIBILITY: | USB-A/USB-C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 4260769010731 |