| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA2041 10000 mAh White |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | USB-A/USB-C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 4260769010731 |








| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA2041 10000 mAh White |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | USB-A/USB-C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 4260769010731 |