| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | VA2081 20000 mAh White |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 4260709010748 |







i
"" in 7 days
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | VA2081 20000 mAh White |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 4260709010748 |