| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA2081 20000 mAh White |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 4260709010748 |







i
"" до 7 дни
| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA2081 20000 mAh White |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 4260709010748 |