| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | VA2211 10000 mAh 22.5W Black |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4260709014685 |








i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | VA2211 10000 mAh 22.5W Black |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4260709014685 |