| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA2211 10000 mAh 22.5W Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4260709014685 |








i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | VA2211 10000 mAh 22.5W Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4260709014685 |