| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | SANDBERG |
| MODEL: | ALL IN 1 20Ah PD130W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5705730421303 |






i
"" in 4 days
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | SANDBERG |
| MODEL: | ALL IN 1 20Ah PD130W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5705730421303 |