| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | SANDBERG |
| MODEL: | Survivor 10000 mAh PD 30 W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5705730421112 |






i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | SANDBERG |
| MODEL: | Survivor 10000 mAh PD 30 W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5705730421112 |