| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | SANDBERG |
| МОДЕЛ: | Survivor 10000 mAh PD 30 W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5705730421112 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | SANDBERG |
| МОДЕЛ: | Survivor 10000 mAh PD 30 W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5705730421112 |