| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | SBS |
| MODEL: | 10000 mAh SlimMag 20W 81536 |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GRAY |
| EAN | 8018417481536 |





i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | SBS |
| MODEL: | 10000 mAh SlimMag 20W 81536 |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GRAY |
| EAN | 8018417481536 |