| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | SBS |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh SlimMag 20W 81536 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GRAY |
| EAN | 8018417481536 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | SBS |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh SlimMag 20W 81536 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GRAY |
| EAN | 8018417481536 |