| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | SBS |
| MODEL: | 5000 mAh MagSafe Qi2 20W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8018417499135 |





i
"" Today
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | SBS |
| MODEL: | 5000 mAh MagSafe Qi2 20W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8018417499135 |