| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | SBS |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh MagSafe Qi2 20W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018417499135 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | SBS |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh MagSafe Qi2 20W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018417499135 |