| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | SBS |
| MODEL: | 5000 mAh MiniMag 15W 87484 |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 8018417487484 |





i
"" Today
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | SBS |
| MODEL: | 5000 mAh MiniMag 15W 87484 |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 8018417487484 |