| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | SBS |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh MiniMag 15W 87484 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 8018417487484 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | SBS |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh MiniMag 15W 87484 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 8018417487484 |