| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | GP15 10000 mAh |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4713436140214 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 4 days
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | GP15 10000 mAh |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4713436140214 |