| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | GP15 10000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4713436140214 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 4 дни
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | GP15 10000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 4713436140214 |