| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | TTEC |
| MODEL: | ReCharger 10000 mAh Black |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8694470004211 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | TTEC |
| MODEL: | ReCharger 10000 mAh Black |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8694470004211 |