| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | TTEC |
| МОДЕЛ: | ReCharger 10000 mAh Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8694470004211 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | TTEC |
| МОДЕЛ: | ReCharger 10000 mAh Black |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8694470004211 |