| CAPACITY | 30000 mAh |
| Brand | TTEC |
| MODEL: | ReCharger Ultra 30000 mAh |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 30000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8694470828800 |








| CAPACITY | 30000 mAh |
| Brand | TTEC |
| MODEL: | ReCharger Ultra 30000 mAh |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 30000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8694470828800 |