| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | TTEC |
| МОДЕЛ: | ReCharger Ultra 30000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8694470828800 |








| КАПАЦИТЕТ | 30000 mAh |
| Марка | TTEC |
| МОДЕЛ: | ReCharger Ultra 30000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 30000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8694470828800 |