| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | VARTA |
| MODEL: | 10000 mAh 57976 |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 4008496018895 |










i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | VARTA |
| MODEL: | 10000 mAh 57976 |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 4008496018895 |