| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | VARTA |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh 57976 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 4008496018895 |










i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | VARTA |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh 57976 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 4008496018895 |