| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | 10000 mAh WIRELESS BHR5460GL |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 6934177756184 |







| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | 10000 mAh WIRELESS BHR5460GL |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 6934177756184 |